happy harvest i ogólnotematyczne

Nieoficjalne forum do rozmów o grach nasza klasa oraz swoich zainteresowaniach

Ogłoszenie

Poszukiwani moderatorzy
Poszukiwany także IIgi Administrator do współpracy więcej info na pw


#1 2011-08-12 15:41:16

Mariox

Moderator

Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 28
Punktów :   

Ogólnie o Fishdom

http://img809.imageshack.us/img809/2959/zainstaluj320x240.jpg

Baw się z rybami tropikalnymi! Karm je, baw się z nimi i patrz, jak rosną. Dodawaj rośliny i wspaniałe akcesoria do wirtualnego akwarium marzeń. Wykaż się kreatywnością i pochwal się znajomym swoim akwarium. Hej, twoi wodni przyjaciele czekają we wspaniałym i fascynującym Królestwie ryb! Wskakuj!

Gra Fishdom czyli stwórz wymarzone wirtualne akwarium
W serwisie NK od niedawna można zagrać w całkiem nową grę o nazwie Fishdom, jest ona banalnie prosta a zarazem dostarcza sporą dawkę zabawy. Naszym głównym zadaniem jest zabawa tropikalnymi rybkami. Możemy je karmić oraz obserwować jak rosną. Ciekawą opcją jest możliwość dostosowania wyglądu akwarium wedle naszego uznania. Gra Fishdom pozwala nam na dekorowanie akwarium różnego rodzaju roślinnością oraz obiektami. To jak ostatecznie będzie wyglądało nasze akwarium zależy w głównej mierze od nas samych. Gra Fishdom to nie tylko zabawa, aby swobodnie rozwijać nasze akwarium potrzebujemy pieniędzy. Zdobywać je możemy za wykonywanie zadań polegających m. in. na ochronie naszych rybek oraz utrzymywaniu akwarium w należytym porządku.

http://spolecznoscioweserwisy.pl/wp-content/uploads/2011/01/gra-fishdom.jpg

Wydawca gry, firma Playrix naprawdę się postarała oddając w nasze ręce kolorową produkcję, z atrakcyjnymi animacjami oraz prostym interfejsem użytkownika. Gra się nie nudzi ponieważ wraz ze wzrostem naszego doświadczenia oraz poziomu rozwoju, otrzymujemy kolejne przedmioty oraz prezenty. Uatrakcyjniają nam one rozrywkę oraz wygląd akwarium i rybek.

Fishdom to gra w której można urzeczywistnić marzenia o wspaniałym akwarium! W Fishdom można opiekować się uroczymi tropikalnymi rybkami, dodawać do akwarium egzotyczne rośliny i wyjątkowe akcesoria oraz dostosowywać je do swojego gustu, tworząc naprawdę zachwycające podwodne królestwo.''
Tak zachęcają do gry jej wydawcy. Jeśli ktoś nie ma czasu ani pieniędzy na prawdziwe akwarium, ta gra jest dla niego. Grając w nią rzeczywiście można się poczuć jak właściciel rybiego domu. Gra jest łatwa i nie obciąża komputera. Doskonała dla rodziców, chcących rozwijać zdolności motoryczne swoich małych dzieci.

http://i53.tinypic.com/31478sh.jpg

Gra daje nam wiele możliwości. Możemy rozbudowywać akwarium aby było w nim miejsce na więcej rybek, kupować nowe akwaria, rybki, inne żyjątka i akcesoria. Rybki dorastają i rozmnażają się ale tylko pod warunkiem, że je dobrze karmimy. Jeśli będą głodne i nie będą miały czystego akwarium, będą chorować, a nawet mogą umrzeć.
Niestety, żeby kupować to wszystko trzeba mieć pieniądze. Na początku mamy trochę wirtualnej gotówki, ale ta szybko się skończy. Jeśli będziemy chcieli dalej rozbudowywać i ozdabiać swoje akwarium i kupować rybki, trzeba będzie ''kupić'' trochę gotówki. Można ją dostać w zamian za Eurogąbki, które z kolei kupujemy z prawdziwe, ludzkie pieniądze. Dobrej zabawy!

Gra Fishdom – podsumowanie
Jeśli zawsze marzyłeś o posiadaniu własnego akwarium, gra Fishdom da Ci możliwość wcielenie się w rolę wirtualnego hodowcy egzotycznych rybek. Masz ogromną swobodę w kształtowaniu wyglądu swojego akwarium także ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Gra Fishdom dostępna jest w serwisie społecznościowym NK, w każdej chwili możesz pochwalić się wyhodowanymi rybkami swoim znajomym. Podsumowując gra Fishdom z pewnością przypadnie do gustu wielu osobom, na chwilę obecną gra w nią już ponad milion użytkowników! Oglądanie rybek uspokaja i relaksuje, gra Fishdom to wspaniała odskocznia od szarej rzeczywistości.


http://img192.imageshack.us/img192/2808/combatda.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.arsbellum.pun.pl www.rpgnaruto.pun.pl www.7ds.pun.pl www.kaliskiemtg.pun.pl www.lunarvampire.pun.pl