happy harvest i ogólnotematyczne

Nieoficjalne forum do rozmów o grach nasza klasa oraz swoich zainteresowaniach

Ogłoszenie

Poszukiwani moderatorzy
Poszukiwany także IIgi Administrator do współpracy więcej info na pw


#1 2011-08-11 09:21:27

Mariox

Moderator

Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 28
Punktów :   

Ogólnie o Pet Party

Zaopiekuj sie pupilkiem, nadaj mu imie, zdecyduj o wygladzie i innych wyjatkowych cechach. Dbaj by sie dobrze czul. Rozwijaj dom w którym bedzie mieszkal i ogród na którym beda rosly przerózne rosliny. Odwiedzajcie razem swoich znajomych i pomagajcie sobie wzajemnie. W Party Town mozna przezyc tyyyle niesamowitych przygód!

Wstęp o grze Pet Party
Pet Party to obecnie jedna z najpopularniejszych gier na nk - gra w nią już ponad milion ludzi! W grze wcielamy się w zwierzątko, którym musimy się opiekować. Karmienie, mycie, sprzątnie to nie jedyne czynności jakie powinniśmy wykonywać. Możemy nadać imię naszemu zwięrzątku a także zmieniać całkowicie jego wygląd. Możemy spotykać się ze znajomymi oraz przyjmować ich w naszym domu, który możemy dowolnie udekorować. Oprócz tego gra oferuje nam mnóstwo innych atrakcji takich jak gry, nawiązywanie miłości z innymi zwierzaczkami, wykonywanie misji i zadań. Wielu graczy, grając w Pet Party, nie zdaje sobie sprawy, ile rzeczy oferuje nam gra. Dzięki temu przewodnikowi poznasz wszystkie sekrety Pet Party! Skorzystaj z menu, aby zapoznać się z wybranym tematem.
http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_logo.jpg
Jak zacząć grę w Pet Party?
Na początku swojej przygody z Pet Party musisz wykonać cztery krótkie zadania, które wprowadzą Cię do świata Pet Town - nadaj swojemu pupilowi imię, ustal jego wygląd, ubierz go, nakarm oraz odwiedź znajomych!

Jaka waluta obowiązuje w grze?
Podstawową wirtualną walutą w grze są złote monety, dzięki którym możesz kupować akcesoria do domu, ale także ubrania, żywność i nasiona do ogrodu. Monety można zdobywać na wiele sposobów.

Dom i ogród
Dom to miejsce zamieszkania Twojego pupila - to tylko w nim możesz go wykąpać i nakarmić. Dom składa się z kilku pomieszczeń, które będziesz otrzymywał na kolejnych poziomach doświadczenia. Dom możesz dowolnie udekorować rzeczami, które zakupisz w sklepach. Obok domu znajduje się ogród, w którym możesz siać warzywa, kwiaty, drzewa, których plony będą potem dla Ciebie dodatkowym źródłem zarobku oraz pożywienia!

Twój pupil
Aby Twoje zwierzątko było w pełni szczęśliwem, musisz się nim należycie opiekować. Jednak jak rozpoznać, że nadszedł moment karmienia, czy kąpania? Z pomocą przychodzą nam indeksy, które wskazują aktualny stan zdrowia i samopoczucia naszego pupila. Pamiętajmy również, aby nasze zwierzątko nie było samotne - gra umożliwia Ci znalezienie partnera/partnerki dla pupila.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_pupil.jpg

Indeksy zadowolenia, czystości i zdrowia
Gdy znajdujemy się w domu lub ogrodzie możemy obserwować aktualny stan trzech indeksów: zadowolenia, czystości oraz zdrowia. Należy dbać o to, aby nie były one na niskim poziomie. Najlepiej, jeżeli znajdują się w przedziale od 80 do 100% - wtedy masz pewność, że Twojemu pupilkowi nic się nie dzieje. Poniżej znajduje się szczegółowy opis indeksów.
Indeks zadowolenia http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_indeks1.jpg Aby zwiększyć ten indeks należy regularnie bawić naszego pupilka poprzez użycie szczotki lub piórka, które można zakupić w supermarkecie.
Indeks czystości http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_indeks2.jpg Aby zwiększyć poziom tego indeksu należy wykąpać pupilka płynem do kąpieli, który można zakupić w supermarkecie. W przypadku, gdy posiadamy w naszym domu wannę, możemy w niej wykąpać pupilka.
Indeks zdrowia http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_indeks3.jpg Aby zwiększyć ten indeks należy regularnie karmić pupilkami jedzeniem, które można zakupić w sklepie spożywczym.

Związki miłosne w Pet Party
Na początku gry w Pet Party Twój pupil jest singlem i nie posiada partnera. Możesz zadbać o to, aby znalazł partnera/partnerkę. Jak tego dokonać? Wystarczy odwiedzić znajomego, który do tej pory jest singlem. Wtedy możesz się oświadczyć. Jeśli druga strona zaakceptuje propozycje, staniecie się oficjalnie parę - od tej pory status Waszego związku i poziomu zażyłości będzie wyświetlał się w Waszych profilach. Gdy Wasz związek osiągnie 100% poziomu zażyłości oraz oba pupilki będą pełnoletnie (co najmniej 10 poziom) będzie możliwe oświadczenie się i zaręczyny Odwiedzajcie się regularnie i dawajcie sobie wzajemnie prezenty, aby związek był jak najlepszy.

Punkty doświadczenia
Punkty doświadczenia pozwalają nam na awansowanie naszego pupilka na wyższy poziom, co wiąże się z dodatkowymi bonusami, które otrzymujemy. Aktualny stan zdobytych punktów doświdczenia na danym poziomie można sprawdzić w domu, najeżdżając myską na pokazany poniżej wskaźnik.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_doswiadczenie.jpg

Punkty doświadczenia można zbierać na wiele sposobów. Poniżej znajdują się niektóre z nich.
Odwiedziny znajomego - Punkty doświadczenia otrzymujemy za odwiedzenie każdego znajomego. Czynność możemy powtarzać codziennie. 
Sprzątanie nieczystości - Punkty otrzymujemy za usunięcie każdej nieczystości (np. skórki od banana, kupy) w naszym lub znajomych domu.
Robienie zakupów - 1 punkt za każde wydane 100http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_moneta.jpg Punkty otrzymujemy za każde wydane 100 złotych monet, przy czym punkty liczone są od pojedyńczego zakupu. Jeśli zatem kupimy nasiona za 60 monet a potem jedzenie za 50 monet, nie otrzymamy żadnego punktu doświadczenia. Jeśli natomiast zakupimy wannę za 3050 złotych monet, otrzymamy 30 punktów doświadczenia
Codzienne logowanie - Punkty doświadczenia możemy otrzymywać raz dziennie podczas pierwszego w danym dniu zalogowania.
Karmienie postaci - Punkty otrzymujesz po każdym nakarmieniu Twojego pupilka oraz nakarmieniu pupilka znajomego. Zazwyczaj otrzymujesz od 1 do 3 punktów.
Mycie postaci - Punkty otrzymujesz po każdym wykąpaniu Twojego pupilka oraz wykąpaniu pupilka znajomego. Zazwyczaj otrzymujesz od 1 do 3 punktów.
Bawienie postaci - Punkty otrzymujesz po każdym użyciu szczotki lub piórka, które może zakupić w supermarkecie (dotyczy wykorzystania dla Twojego pupilka ale także pupilków znajomych). Zazwyczaj otrzymujesz od 1 do 3 punktów.
Zbieranie plonów - Kolejnym sposobem na otrzymanie punktów doświadczenia jest zbieranie plonów - dotyczy to plonów z pól jak i z drzew.
5 pkt za zbiór plonów z nasion kwiatów
3 pkt za zbiór plonów z nasion warzyw
1 punkt za każdy zebrany owoc z drzewa
Dawanie prezentów - Za każdy podarowany znajomemu prezent otrzymujesz 3 punkty doświadczenia. Dziennie możesz podarować maksymalnie 20 prezentów.
Praca w ogródku znajomych - Za każdą przepracowaną godzinę w ogródku znajomych otrzymamy 5 punktów doświadczenia (dziennie możemy pracować maksymalnie u trzech znajomych)

Punkty szczęścia
Punkty szczęścia są jednym z elementów, które możemy zbierać podczas gry. Są one nam niezbędne do realizacji zadań. Aktualny stan naszego konta punktowego można sprawdzić w domu, najeżdżając myską na pokazany poniżej wskaźnik.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_szczescia.jpg

Punkty można zbierać na kilka sposobów - część z nich podane są poniżej.
Codzienne logowanie - Punkty szczęścia możemy otrzymywać raz dziennie podczas pierwszego w danym dniu zalogowania. Nie ma jednak określonej ich ilości, którą otrzymamy
Granie w gry - Ilość zdobytych punktów zależy od gry oraz od wyniku, jaki uzyskamy.
Spotykanie ludzi na ulicach miasta - To, czy otrzymamy punkt szczęścia zależy głównie od tego, czy dana osoba podaruje nam go. Jeśli dana osoba spacerująca po ulicy chce nam coś przekazać, ma nad swoją głową wykrzyknik. Wystarczy kliknąć na postać, aby dowiedzieć się, co chce nam zakomunikować lub podarować. W ten sposób dziennie możemy uzyskać maksymalnie 2 punkty szczęścia.
Wypełnianie zadań - Ilość punktów szczęścia zależy od rodzaju wykonywanego zadania.

Poziomy doświadczenia
W toku gry w Pet Party otrzymujemy punkty doświadczenia. Gdy uzbieramy odpowiednią ilość punktów doświadczenia, awansujemy na kolejny poziom. Z awansem na kolejny poziom wiążą się profity - przykładowo: nowe pomieszczenia w mieszkaniu, dodatkowe złote monety.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_doswiadczenie.jpg

Szafiry[/b]
Szafiry można nazwać specjalną i wyjątkową walutą w Pet Party. Dzięki szafirom możemy kupować najlepsze rzeczy w sklepie. W grze istnieje także luksusowy sklep, w którym zakupów mogą dokonywać wyłącznie gracze posiadający aktualnie szafiry na swoim koncie.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_szafiry.jpg

[b]Jak zdobyć szafiry w Pet Party?

Jednyną drogą na zdobycie szafirów jest ich zakup za €urogąbki. Czasami odbywają się konkursy specjalne, w których można wygrać szafiry, jednak w regularnej grze nie ma możliwości zdobycia szafirów poza ich zakupem. Poniżej podany jest koszt zakupu szafirów.

10http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_szafir.jpg - 40 €urogąbek
20http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_szafir.jpg - 80 €urogąbek
50http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_szafir.jpg - 200 €urogąbek
120http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_szafir.jpg - 400 €urogąbek
300http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_szafir.jpg - 570 €urogąbek

Zamiana szafirów na złote monety
Jeśli posiadasz jakieś szafiry na swoim koncie, możesz w każdej chwili zamienić je na złote monety. Przelicznik zamiany: 1 szafir zamienia się na 200 złotych monet. Uwaga! Takiej zamiany możemy dokonać tylko w jedną stronę - nie ma możliwości zamiany złotych monet na szafiry.

Sklepy
W Pet Town znajduje się kilka sklepów, w których praktycznie możemy zakupić każdą rzecz, która jest niezbędna do funkcjonowania naszemu pupilkowi. Poniżej znajduje się krótki opis każdego ze sklepów.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_okno.jpg

Sklep spożywczy - znajdziesz w nim wszystkie produkty niezbędne do nakarmienia pupilka - słodycze, owoce, torty, mięso, napoje, warzywa, wina.
Supermarket - znajdziesz w nim elementy wyposażenia łazienki, kuchni, toalety ale także kosmetyki do mycia zwierzaczka.
Sklep z modą - w sklepie z modą znajdziesz wszystko, co potrzeba do ubrania pupilka - koszulki, spodnie, garnitury, buty, nakrycia głowy, peruki, okulary itp.
Sklep AGD - w tym sklepie znajdziesz bardzo dużo elementów wyposażenia oraz różnych gadżetów do mieszkania - wentylatory, oświetlenie, pralki, lodówki, zegary, sprzęt muzyczny, telewizory
Sklep meblowy - w sklepie meblowym kupisz między innymi łóżko, kabinę prysznicową, elementy dekoracyjne, drzwi, okna, schody, krzesła, stoły, zasłony, regały.
Sklep budowlany - tutaj kupisz tapetę do ścian, świeczki, dywaniki, płytki do podłogi, zabawki, elementy dekoracyjne i okazjonalne.
Sklep ogrodniczy - znajdziesz tutaj wszystko co związane z roślinami i ich uprawą - doniczki, nasiona, kwiaty, drzewa, ławki, bukiety.
Magiczny sklep - w sklepie magicznym nabędziesz magiczne kufry, karty, pierścionki, eliksiry, ramki.
Luksusowy sklep - luksusowy sklep charakteryzuje się tym, że wszystkie przedmioty znajdujące się tutaj mają najlepszy wygląd ponadto można tutaj kupować wyłącznie za szafiry.

Gry

Gra - Przygoda
Przygoda jest jedną z trzech gier, w które możemy grać w Pet Party. Gra polega na zeskakiwaniu na niższe stopnie, które poruszają się do góry. Nie możemy pozwolić, aby nasz pupilek dotknął sufitu, ponieważ znajdują sie tam trujące rośliny, które zabijają nas. Nie możemy również spaść w dół, gdyż jest to także równoznaczne z przegraniem. Codziennie mamy możliwość zagrać 10 partii w Przygodę.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_przy.jpg

Jaką premię otrzymam za dobry rezultat?
W tej grze jako premię możesz otrzymać punkty doświadczenia oraz złote monety - ich ilość jest uzależnona od osiągnięto piętra.

Piętro           Ilość punktów doświadczenia
1-29                             1
30-99                           3
100 i więcej                   5

Piętro           Ilość złotych monet
1-29                       0http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_moneta.jpg
30-49                    10http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_moneta.jpg
50-99                    30http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_moneta.jpg
100 i więcej            50http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_moneta.jpg

Co oznaczają poszczególne piętra?
W grze mamy do czynienia z pięcioma rodzajami schodków. Ich opis znajduje się poniżej.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_przy1.jpg - Zwykły stopień
http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_przy2.jpg - Po tym stopniu poruszamy się szybciej niż po innych
http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_przy3.jpg - Ten stopień porusza nas w kierunku, który pokazują strzałki. Idąc w tym kierunku poruszamy się szybciej, natomiast idąc w drugą stronę znacznie wolniej.
http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_przy4.jpg - Otrzymujemy 5 złotych monet
http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_przy5.jpg - Otrzymujemy jeden punkt szczęścia

Gra - Bang! Bang!
Bang! Bang! jest jedną z trzech gier, w które możemy grać w Pet Party. Naszym zadaniem jest wybranie znajomego pupilka a następnie uderzanie w niego młotkiem. Pupilek może pojawiać się w dziewięciu różnych dziurach. Możesz także rozbijać pojawiające się bańki ze złotymi monetami a także innymi przedmiotami, które staną się Twoje, jeśli zbijesz bańkę. Wystrzegaj się baniek z szarymi monetami - po rozbiciu bańki z taką monetą odejmowana jest Ci jedna złota moneta. Przegrywasz w momencie, gdy nie uderzysz pięć razy pupilka. Każdego dnia otrzymujesz dziesięć partii w Bang! Bang

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_bang.jpg

Jaką premię otrzymam za dobry rezultat?
W tej grze jako premię możesz otrzymać punkty doświadczenia ich ilość jest uzależnona od ilości uderzeń w pupilka znajomego.

Piętro           Ilość punktów doświadczenia
1-29                             1
30-99                           3
100 i więcej                   5

Gra - Imprezowa piłka nożna
Imprezowa piłka nożna jest jedną z trzech gier, w które możemy grać w Pet Party. Naszym zadaniem jest nacelować piłę nożną, aby odbiła się od innej i skierowała ją do bramki. Gdy trafimy gola, otrzymujemy punkty/złoto przyporządkowane danej piłce. W jednej grze mamy trzy strzały. Każdego dnia otrzymujesz dziesięć partii w Imprezową piłkę nożną.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_pilka.jpg

Co może być przyporządkowane do piłek w tej grze?
Istnieje pięć możliwości: 2,3,5,8 złotych monet lub 1 punkt szczęścia.

Jaką premię otrzymam za dobry rezultat?
Niezależnie od uzyskanego rezultatu za każdą rozegraną partię otrzymasz jeden punkt doświadczenia.

Relacje ze znajomymi
Pupilki naszych znajomych to bardzo istotna część Pet Party. Codziennie powinniśmy kontaktować się z innymi zwierzątkami w Pet Town - dzięki temu możemy zdobywać złote monety, punkty szczęścia a także punkty doświadczenia lub inne przedmioty. Wśród innych pupilków możemy również znaleźć partnera/partnerkę dla naszego zwierzaka. Istnieje kilka sposobów na komunikację z innymi zwierzątkami - zostały one opisane poniżej.

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_znajomi.jpg

Odwiedzanie naszych znajomych w ich domach
Pet Party umożliwia nam odwiedzanie naszych znajomych w ich domach - możesz podziwiać i oglądać wygląd wszystkich pomieszczeń. Dodatkowo możesz pochwalić ładny wystrój domu. Za odwiedzenie domu każdego znajomego otrzymujesz 20 złotych monet oraz 3 punkty doświadczenia - czynność tą możesz powtarzać codziennie. Im większą ilość znajomych odwiedzisz, tym więcej zarobisz. Aby odwiedzić dom znajomych należy pójść do domu i z menu wybrać opcję "Odwiedź znajomych" - z listy, która się pojawi, wybierasz znajomego, którego chcesz odwiedzić.

Dawanie znajomym prezentów
Znajdując się w domu znajomych możesz zostawić prezent. Prezentem może być każda rzecz, którą posiadasz w przechowalni. Za danie prezentu znajomemu otrzymasz 3 punkty doświadczenia. Dziennie możesz podarować swoim znajomym maksymalnie 20 prezentów. Aby dać prezent należy otworzyć przechowalnie, znajdując się w domu znajomych i przeciągnąć wybraną rzecz do pomieszczenia, w którym jesteś.
Spotykanie znajomych na ulicy
Swoich znajomych możesz spotykać także na ulicach PetParty. Zazwyczaj mają oni dla Ciebie jakąś wiadomość - czasami będzie to prezent w postaci 3 złotych monet, 1 punktu szczęścia lub innej rzeczy. Czasami jednak stracisz jedną złotą monetę, gdy znajomy będzie w potrzebie. Aby udać się na ulice Pet Party należy, będąc w domu, kliknąć drzwi. Aby poznać komunikat od znajomego (ma wykrzyknik nad głową), należy na niego kliknąć.

Praca w ogrodach znajomych
W Pet Party możesz pracować w ogrodach znajomych. Dostajesz za to dodatkowe wynagrodzenie. Aby pracować w ogrodzie znajomego należy udać się do wybranego ogrodu i kliknąć na stracha, który oferuje nam trzy możliwe rodzaje prac (nie zawsze wszystkie są dostępne): podlewanie roślin, pielęgnacja grządki, walka z chwastami. Praca trwa godzinę - w tym czasie nie możesz robić nic innego. Za wykonaną pracę otrzymasz 200http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_moneta.jpg. Każdego dnia możesz pracować u trzech znajomych.

Zadania i misje
W Pet Party mamy możliwość wykonywania zadań - aby móc zobaczyć listę aktualnie dostępnych zadań, musimy wejść do naszego domu i wybrać w lewym, górnym rogu ikonkę "Zadania". Zazwyczaj do wykonania zadań niezbędne są nam punkty szczęścia. Za wykonane zadanie otrzymujemy określoną ilość złotych monet i punktów szczęścia a czasami coś więcej. Opisy misji znajdziesz poniżej.

Zadanie 1 - Znajdź list w butelce
Aby móc wykonać tą misję, musisz posiadać 20 punktów szczęścia. Gdy już uzbierasz wymaganą ilość punktów szczęścia, udajesz się do Magicznego Sklepu, aby zakupić małą skrzynię szczęścia (mały tajemniczy kufer). Następnie idziesz do domu - wyciągasz z przechowalni zakupioną wcześniej skrzynię i otwierasz ją za pomocą 20 punktów szczęścia. W skrzyni znajduje się przedmiot - jeśli będzie to butelka miłości, to kończysz zadanie - jeśli nie - musisz ponownie zebrać punkty szczęścia, kupić skrzynię i spróbować ponownie. W nagrodę za wykonanie zadania otrzymujesz 250 złotych monet, 5 punktów szczęścia, 5 punktów doświadczenia oraz niespodziankę.

Zadanie 2 - Spotkaj szczęśliwe źrebię
Aby móc wykonać tą misję, musisz posiadać 50 punktów szczęścia. Gdy już uzbierasz wymaganą ilość punktów szczęścia, udajesz się do Magicznego Sklepu, aby zakupić średnią skrzynię szczęścia (średni tajemniczy kufer). Następnie idziesz do domu - wyciągasz z przechowalni zakupioną wcześniej skrzynię i otwierasz ją za pomocą 50 punktów szczęścia. W skrzyni znajduje się przedmiot - jeśli będzie to źrebię, to kończysz zadanie - jeśli nie - musisz ponownie zebrać punkty szczęścia, kupić skrzynię i spróbować ponownie. W nagrodę za wykonanie zadania otrzymujesz 500 złotych monet, 10 punktów szczęścia, 10 punktów doświadczenia oraz niespodziankę.

Zadanie 3 - Zaproś jakąś mega gwiazdę
Aby móc wykonać tą misję, musisz posiadać 100 punktów szczęścia. Gdy już uzbierasz wymaganą ilość punktów szczęścia, udajesz się do Magicznego Sklepu, aby zakupić dużą skrzynię szczęścia (duży tajemniczy kufer). Następnie idziesz do domu - wyciągasz z przechowalni zakupioną wcześniej skrzynię i otwierasz ją za pomocą 20 punktów szczęścia. W skrzyni znajduje się przedmiot - jeśli będzie to gwiazda, to kończysz zadanie - jeśli nie - musisz ponownie zebrać punkty szczęścia, kupić skrzynię i spróbować ponownie. W nagrodę za wykonanie zadania otrzymujesz 800 złotych monet, 15 punktów szczęścia, 15 punktów doświadczenia oraz niespodziankę.

Przechowalnia
Przechowalnia to bardzo istotne miejsce w grze Pet Party - trafiają do niej wszystkie przedmioty, które zakupisz w sklepach oraz przedmioty, które wygrasz lub otrzymasz od znajomych. Korzystając z przechowalni możesz nakarmić pupilka, wykąpać go czy udekorować dom

http://petparty.poradniknk.pl/images/pet_przech.jpg

Czy mogę sprzedać przedmioty, które kupiłem/kupiłam?
Oczywiście, wszystkie przedmioty, które znajdują się w przechowalni możesz sprzedać. Niestety nie sprzedasz ich za pełną wartość, czyli taką, za jaką można je nabyć w sklepie. Otrzymasz 1/3 wartości przedmiotu. Przykładowo, jeśli zakupisz przedmiot za 3000 złotych monet to możesz go sprzedać za 1000 złotych monet. Ważne jest także to, że nie można sprzedawać pucharów oraz przedmiotów zakupionych za szafiry. Aby sprzedać przedmiot należy wejść do przechowalni i przeciągnąć wybrany przedmiot do pojemnika z monetami, który znajduje się po lewej stronie.

Co to są wyróżnienia?
Wyróżnienia są formą nagradzania nas za szczególne osiągnięcia w grze. Większość wyróżnień posiada trzy poziomy - złoty, srebrny, brązowy. Im wyższy poziom, tym więcej złotych monet otrzymamy. Aby sprawdzić aktualny stan naszych zdobyczy wystarczy w menu gry wybrać "Wyróżnienia". W momencie otrzymania wyróżnienia otrzymasz również puchar, który możesz umieścić w swoim domu. W Pet Party jest łącznie kilkanaście wyróżnień do zdobycia. Zostały one podane poniżej.
Puchar stałego gościa
Puchar klienta
Puchar prezentów
Puchar społecznika
Puchar pomocnika
Puchar czyściocha
Przygoda
Ekspert Bang Bang
Fan Pet Party
Wydawacz pieniędzy
Kolekcjonowanie butów
Kolekcjonowanie spodni
Kolekcjonowanie koszul
Kolekcjonowanie kapeluszy
Doświadczony rolnik
Sadzenie kwiatów
Sadzenie drzew
Magiczne drzewko

Uff... I to by było na tyle. Oczywiście to wszystko nie jest napisane przeze mnie tylko skopiowane ze źródła. Lecz samo kopiowanie tego wszystkiego, dodawanie kolorów i pogrubianie tekstu zajęło mi sporą godzinkę Tylko po to aby było to dla was - użytkowników tego forum lub gości


http://img192.imageshack.us/img192/2808/combatda.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sbot.pun.pl www.ogamesas.pun.pl www.loza-szydercow.pun.pl www.terrorsquad.pun.pl www.polskiemody.pun.pl