happy harvest i ogólnotematyczne

Nieoficjalne forum do rozmów o grach nasza klasa oraz swoich zainteresowaniach

Ogłoszenie

Poszukiwani moderatorzy
Poszukiwany także IIgi Administrator do współpracy więcej info na pw


#1 2011-08-11 07:33:27

Mariox

Moderator

Skąd: Grudziądz
Zarejestrowany: 2011-08-10
Posty: 28
Punktów :   

Ogólnie o Happy Harvest

http://img51.imageshack.us/img51/3361/answerd69769e5n1.jpg

Zastanawia Cię jak wygląda szczęśliwe życie na farmie? Z czym trzeba sobie radzić i co daje największą satysfakcję?Odkryj to na własną rękę z Happy Harvest i zostań farmerem!

W Happy Harvest dysponujecie ziemią, na której można zasiać rośliny i hodować zwierzęta. Swoje farmy prowadzą również Wasi znajomi. Macie możliwość odwiedzania ich i pomagania w uprawach (np. podlewając rośliny). Możecie również... okradać ich gospodarstwa. Jeśli jednak odwiedzicie farmy znajomych z nieczystymi zamiarami, miejcie się na baczności! Pola i grządki są często pilnowane przez psy.
Gdy zbierzecie już plony, możecie wymienić je na monety. Za pieniądze kupicie nasiona i nowe zwierzęta do hodowli.

Happy Harvest to gra przeglądarkowa, dostępna dla użytkowników portalu Nasza Klasa. Została stworzona przez firmę ELEX. Gra ta jest kopią niezwykle popularnej gry Farm Ville, która jest dostępna na portalu Facebook. Gra polega na prowadzeniu gospodarstwa rolnego. Podstawowym źródłem dochodów jest uprawa owoców, warzyw, zbóż i kwiatów, hodowla zwierząt i zbieranie owoców z drzew.Początek gry Grę rozpoczynamy mając do dyspozycji planszę o wymiarach 12×12 pól (na każdym polu można zasiać jeden rodzaj nasion). Część pól jest już zaoranych. Poprzez zebranie plonów i zasianie nasion gracz zdobywa pieniądze i punkty doświadczenia. Rodzaje pieniędzy W tej grze dokonuje się płatności za pomocą punktów, które się zbiera za różne czynności np. za robienie bukietów i późniejsze ich sprzedawanie. Istnieje też możliwość uzyskania kredytu, który ‘kupuje’ się za eurogąbki (walutę funkcjonującą na naszej klasie) - 1 kredyt = 1 eurogąbka (najmniej to 30 za 30 eurogąbek) Punkty doświadczenia i poziomy gry Większość czynności wykonywanych na farmie nagradzana jest tzw. punktami doświadczenia. Uzyskanie odpowiedniej sumy punktów pozwala na przejście do kolejnego poziomu. Dzięki osiągnięciu kolejnego poziomu gracz uzyskuje możliwość zakupu kolejnych – do tej pory zablokowanych – przedmiotów ze sklepu. Sąsiedzi W grze Happy Harvest możemy współpracować ze swoimi znajomymi na NK, dodając ich jako sąsiadów. Współpraca sąsiedzka polega na wykonywaniu drobnych zadań na farmie sąsiadów (np. odgarnianie opadłych liści, nawożenie pól, karmienie kur). Prezenty Gracz ma możliwość przesłania swoim znajomym z Naszej Klasy bezpłatnych prezentów. Są to zarówno przedmioty dostępne w sklepie, jak i takie, których w sklepie kupić nie można. Przedmioty te obejmują zwierzęta, drzewa i dekoracje.Sklep Sklep jest jednym z ważniejszych elementów gry. To tutaj za zarobione pieniądze gracz może kupić nasiona kilkunastu gatunków warzyw, owoców i kwiatów, kilka gatunków drzew i zwierząt, budynki i budowle, dekoracje, pojazdy wraz z paliwem do nich.Przedmioty okazjonalne i z serii limitowanych Czasami w sklepie umieszczane są przedmioty okazjonalne.

Ostatnio edytowany przez Mariox (2011-08-11 07:39:43)


http://img192.imageshack.us/img192/2808/combatda.png

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lunarvampire.pun.pl www.rpgnaruto.pun.pl www.gramy.pun.pl www.kaliskiemtg.pun.pl www.arsbellum.pun.pl