Mariox - 2011-08-11 20:11:39

http://img850.imageshack.us/img850/4185/zainstaluj200x150320x24.jpg

Miejskie Gangi - gra dla Ciebie i Twoich znajomych! Stwórz z nimi zaufany, wiarygodny i pewny siebie gang. Wtedy wszystkie problemy nie będą miały znaczenia. Okradajcie banki, róbcie zamachy na burmistrza miasta lub walczcie z innymi gangami. Nadszedł czas, aby się dowiedzieć kto tu jest najważniejszy!

Miejskie Gangi to jedna z tych gier na NK, w których aspekt społecznościowy jest najważniejszy. Co to oznacza? Możecie zaprosić do aplikacji swoich znajomych i stworzyć z nimi najsilniejszy gang w wirtualnym mieście. W Miejskich Gangach możecie robić wszystko to, co zobaczyliście np. w filmach o gangsterach. Jako kryminaliści: okradacie banki, przygotowujecie zamachy na burmistrza miasta lub walczycie z innymi gangami.
Gra wymaga od Użytkownika planowania i strategicznego myślenia. Najważniejsza decyzja, z jaką musi się zmierzyć szef gangu, dotyczy oczywiście finansów. Czy wydawać je na bieżące potrzeby gangu (broń, pojazdy, opancerzenie, nieruchomości)? Czy może przechować je w banku? Gdy pieniądze są w banku, można się za nie leczyć w szpitalu.
Jak zostać najlepszym szefem gangu w mieście? W notatniku zbieramy informacje o swoich przeciwnikach. Możemy skonfrontować się z innymi gangsterami, którzy są na tym samym poziomie lub o jeden wyżej.

www.ogamesas.pun.pl www.raczkaforum.pun.pl www.polskiemody.pun.pl www.terrorsquad.pun.pl www.sbot.pun.pl